Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września to ważny dzień dla przedszkolaków w całej Polsce. Święto podkreśla wagę edukacji przedszkolnej, która przyczynia się do wszechstronnego rozwoju dzieci.

Corocznie w naszym przedszkolu uroczyście obchodzimy ten dzień przygotowując liczne aktywności dla naszych wychowanków. I w tym roku na dzieci czekało wiele niespodzianek, a dzień urozmaiciły zabawy ruchowe, piosenki i tańce. Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców udało się również zapewnić atrakcję w postaci dmuchanych zamków i zjeżdżalni, które każdego roku wywołują uśmiech na twarzy dzieci. Na koniec zostały wręczone pamiątkowe upominki w postaci medali i dyplomów.

Jeszcze raz życzymy wszystkim przedszkolakom słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu.